Wraz z rozwojem konstrukcji metalowych oraz materiałów, sama produkcja i wymagania w zakresie obróbki technicznej i obróbki materiałów postępują naprzód. Dlatego w przeciągu lata 2018 nasza firma FEMONT OPAVA s.r.o. znowu rozszerzyła szeregi swojej własnej produkcji, o nową gietarkę RB4 firmy Thoman, która przeznaczona jest do specyficznej i projektowej produkcji konstrukcji stalowych i stalowych elementów wtórnych.

Ta elastyczna giętarka służy do gięcia rur i profili zamkniętych, a dzięki temu, że ma dużą moc, jesteśmy w stanie zginać małe i duże profile stalowe i aluminiowe z dużym momentem zginającym.

Możliwość precyzyjnej regulacji rolki umożliwia doskonały sposób gięcia profili bez ich uszkodzenia czy deformacji. Maszyna jest wyposażona w urządzenie pomiarowe do automatycznej korekty zgięć, w celu osiągnięcia odpowiadającej jakości i dokładności zgodnie z wymaganiami klienta.

Produkt końcowy jest zatem zawsze wytwarzany z maksymalną precyzją oraz maksymalną jakością przy zachowaniu technicznych właściwości elementu stalowego.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA MASZYNY

Giętarka Thoman, typ RB4
Siła naciskowa średniego walca 35-40 t
Obroty 0-16 ot/min
Nominalny moment obrotowy 3×2250 Nm
Maksymalny moment obrotowy 3×3000 Nm
Moc silnika 15 kW
Przesunięcie 400 mm
Regulacja odległości przednich walców 436-1320 mm

Osoba do kontaktu

Inż. Lukáš Pavelka, IWE
Mobil: +420 604 746 746

lukas.pavelka@femont.cz

Zapytania ofertowe i zamówienia można wysyłać elektronicznie do powyższej osoby.

W przypadku zainteresowania klienta może nasza firma zapewnić również transport.

Prócz zaginanie oferujemy też kolejne usługi