Salony samochodowe i serwisy stanowią odmienną i wyjątkową budowę w odróżnieniu od klasycznych hal produkcyjnych i magazynowych. Ze względu na wymagania właścicieli w zakresie manipulacji i prezentacji samochodów każdorazowo chodzi o obiekty budowlane z dużymi wymogami na przestrzeń wewnętrzną bez konstrukcji wsporczych czy działowych. Duży nacisk kładziono szczególnie w showroomach na całkowity wygląd wnętrza, precyzyjność detali oraz ogólną estetykę podporządkowaną surowym wymaganiom producentów samochodów. Ogólne wrażenie otwartej przestrzeni stwarzają elewacje przeszklone wpuszczające do wnętrza dużo światła naturalnego.

Właśnie dzięki takim różnorodnym wymogom i nowoczesnym dążeniom stanowi konstrukcja stalowa idealne rozwiązanie dla takiego typu obiektów – salonów samochodowych – ponieważ zapewnia maksymalne dostosowanie całej konstrukcji.

W czasach współczesnych stawiano duże wymagania dla nowoczesnego wzornictwa pojazdów, i dlatego kładzino duży nacisk także na nowoczesny wygląd salonów i serwisów. Dlatego konstrukcje stalowe przeznaczone dla takich salonów nieustannie ulegają rozwojowi.

Konstrukcje stalowe wykonano z kształtowników lekkich ze szczególną uwagą na najwyższą jakość obróbki powierzchni poszczególnych elementów gwarantującą bardzo estetyczny wygląd całego dzieła.

Dla serwisów, szczególnie serwisów pojazdów ciężarowych, można wyposażyć obiekty w suwnice pomostowe. Do tego celu idelnie nadają się suwnice o nośności od 3200 do 5000 kg.

Usługi dla Państwa

Czy wiecie, jakie informacje powinny być zawarte w zapytaniu ofertowym?

Przygotowaliśmy prosty kwestionariusz

Zalety stalowych montowanych salonów samochodowych i serwisów:

  • Zmienność konstrukcji stalowej według wymagań klienta
  • Szybki i zmienny montaż
  • Otwartość i światłość wnętrz
  • Bezproblemowe połączenie pozostałych branży z konstrukcją stalową

Mamy ponad 1000 ukończonych budynków

Jesteśmy niezawodnym dostawcą stalowych prefabrykowanych hal i konstrukcji z własnym systemem konstrukcyjnym VEDE.

Więcej informacji na temat realizacji hal i konstrukcji stalowych:

Niewiążace zapytanie

Mamy dla Państwa przygotowany formularz upraszczający specyfikację zlecenia na wykonanie stalowych prefabrykowanych hal. Nie należy się obawiać-formularz stanowi niewiążące zapytanie i pomaga nam lepiej przygotować się do przyszłej współpracy.

Nie jesteście pewni co do wyboru kolorów?

Wcielcie się w role projektanta i po prostu wybierzcie własną kombinację kolorów za pomocą naszego konfiguratora.

Wypróbujcie konfigurator kolorów hal

Zbudowaliśmy już ponad 1000 konstrukcji montowanych. Mamy rozwiązanie dla każdego.

Pamiętamy o przyszłości Państwa firmy i będziemy zadowoleni, jeżeli Państwo będą w przyszłości pamiętać o nas.