Stanowią nietypową i odmienną budowę w odróżnieniu od zwykłych stalowych hal montowanych. Pod względem ulokowania kortów tenisowych czy badmintonowych (kometkowych) i innych dyscyplin największy nacisk kładziono na jak największą rozpiętość wewnętrzną z maksymalną wysokością i to każdorazowo z absolutnie otwatrym wnętrzem bez jakichkolwiek wewnętrznych konstrukcji działowych lub wsporczych. Łączymy tutaj najrozmaitsze typy konstrukcji stalowych od kratownicowych, stosowanych np. w przypadku stadionów zimowych, po ramowe, które wykorzystujemy przede wszystkim w przypadku hal sportowych przeznaczonych dla sportków piłkowych. Konstrukcje ramowe wykonujemy wedle parametrów indywidualnych i wymagań w postaci kratownicowej lub pełnościennej.

Hale sportowe wykonano z kształtowników lekkich, akcentując maksymalną jakość obróbki powierzchni poszczególnych elementów, gwarantującą przyjemny wygląd całej konstrukcji.

Zwykle projektowano takie obiekty sportowe, z powodu ciągłego ruchu zawodników, przy zastosowaniu systemów ocieplonych ścian i dachów, które gwarantują komfortowe środowisko wewnątrz hali. Pod względem konstrukcji można takie obiekty bez ograniczeń kombinować z zapleczem socjalnym zapewniającym wszystkie nowoczesne usługi, by spełnić najsurowsze wymagania klientów.

Usługi dla Państwa

Czy wiecie, jakie informacje powinny być zawarte w zapytaniu ofertowym?

Przygotowaliśmy prosty kwestionariusz

Zalety stalowych hal sportowych:

  • Zmienność konstrukcji stalowej wedle wymagań klienta
  • Indywidualna rozpiętość z wolną przestrzenią
  • Szybki i zmienny montaż
  • Szeroki asortymwent systemów ścian i dachów

Mamy ponad 1000 ukończonych budynków

Jesteśmy niezawodnym dostawcą stalowych prefabrykowanych hal i konstrukcji z własnym systemem konstrukcyjnym VEDE.

Więcej informacji na temat realizacji hal i konstrukcji stalowych:

Niewiążace zapytanie

Mamy dla Państwa przygotowany formularz upraszczający specyfikację zlecenia na wykonanie stalowych prefabrykowanych hal. Nie należy się obawiać-formularz stanowi niewiążące zapytanie i pomaga nam lepiej przygotować się do przyszłej współpracy.

Nie jesteście pewni co do wyboru kolorów?

Wcielcie się w role projektanta i po prostu wybierzcie własną kombinację kolorów za pomocą naszego konfiguratora.

Wypróbujcie konfigurator kolorów hal

Zbudowaliśmy już ponad 1000 konstrukcji montowanych. Mamy rozwiązanie dla każdego.

Pamiętamy o przyszłości Państwa firmy i będziemy zadowoleni, jeżeli Państwo będą w przyszłości pamiętać o nas.