Już ponad 20 lat nasza spółka projektuje, produkuje i montuje przemysłowe hale magazynowe. Stanowią one jeden z naszych najbardziej rozpowszechnionych typów w budownictwie hal montowanych. Do celów magazynowania proponujemy przeróżne typy konstrukcji stalowych od kratownicowych po ramowe z wnętrzem otwartym dla bezproblemowego ustawiania regałów i innych systemów. Standardowo produkujemy hale o rozpiętości do 30 m, jednak według wymagań klienta potrafimy zaprojektować także halę o większej rozpiętości.

Z oferowanego portfela systemów ścian i dachów może klient wybierać w przypadku tego typu hali z szerokiej gamy możliwości. Stosujemy systemy obudowy z ociepleniem oraz systemy lekkie bez ocieplenia, gdy obudowę stanowią lakierowane blachy trapezowe. W przypadku obu odmian izolacji proponujemy asortyment komponentów nawiązujących, jak np. naświetlenie poprzez dach lub ściany, montaż systemów wentylacyjnych, stolarki budowlanej.

Produkując montowane hale stalowe do magazynowania kombinujemy nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i wygląd architektoniczny, jednak zawsze pamiętamy o praktyczności i funkcjonalności całego dzieła.

Do celów hal magazynowych, w których odbywa się manipulacja brzemionami ciężkimi, można wyposażyć je w suwnice pomostowe. Potrafimy zaprojektować konstrukcję stalową dna danej suwnicy zapewniając maksymalną optymalizację. Zwykle realizujemy hale z suwnicami o nośności od 5 000 do 32 000 kg.

Usługi dla Państwa

Czy wiecie, jakie informacje powinny być zawarte w zapytaniu ofertowym?

Przygotowaliśmy prosty kwestionariusz

Zalety stalowych montowanych hal magazynowych:

  • Zmienność konstrukcji stalowej wedle wymagań klienta
  • Duża pojemność magazynu
  • Ulokowanie suwnic pomostowych
  • Indywidualna rozpiętość z otwartym wnętrzem
  • Szybki i zmienny montaż
  • Szeroki asortyment systemów ścian i dachów

Mamy ponad 1000 ukończonych budynków

Jesteśmy niezawodnym dostawcą stalowych prefabrykowanych hal i konstrukcji z własnym systemem konstrukcyjnym VEDE.

Więcej informacji na temat realizacji hal i konstrukcji stalowych:

Niewiążace zapytanie

Mamy dla Państwa przygotowany formularz upraszczający specyfikację zlecenia na wykonanie stalowych prefabrykowanych hal. Nie należy się obawiać-formularz stanowi niewiążące zapytanie i pomaga nam lepiej przygotować się do przyszłej współpracy.

Nie jesteście pewni co do wyboru kolorów?

Wcielcie się w role projektanta i po prostu wybierzcie własną kombinację kolorów za pomocą naszego konfiguratora.

Wypróbujcie konfigurator kolorów hal

Zbudowaliśmy już ponad 1000 konstrukcji montowanych. Mamy rozwiązanie dla każdego.

Pamiętamy o przyszłości Państwa firmy i będziemy zadowoleni, jeżeli Państwo będą w przyszłości pamiętać o nas.