Na końcu 2018 roku rozpoczęliśmy pracę jako generalny wykonawca nowej hali produkcyjnej znajdującej się w mieście Zubří, dla investora BRANO a.s.

BRANO a.s. jest naszym wieloletnim partnerem handlowym i byliśmy szczęśliwi, że wybierając nas do kolejnego projektu potwierdzili swoje zaufanie do naszej spółki.

Konstrukcja nowej hali produkcyjnej była zaprojektowana w naszym systemie firmowym VEDE w konstrukcji kratownicowej z ciężkimi suwnicami pomostowymi. Halę zaprojektowano jako dwunawową halę produkcyjną o powierzchni całkowitej 1874 m² i wysokości z dachem równych 10 m.

W ramach podjętych prac zostało wykonane oraz zrealizowane generalne wykonawstwo hali,  zaczynając od wykonania fundamentów bezpośrednich, instalacji kanalizacyjnej, przez produkcję, dostawę oraz montaż całego szkieletu stalowego hali z poszyciem dachu i ścian, montażem okien i drzwi, prac rzemieślniczych, instalacyjnych, zagospodarowanie terenu budowy łącznie z położeniem asfaltu, kończąc na wykończeniu elementów blacharskich i ślusarskich obiektu.

Realizację tego projektu dołączamy do naszego portfolio hal produkcyjnych.

Budowa była zakończona sukcesem i oddana do użytkowania investorowi.

Inwestor: BRANO a.s.
Rok realizacji: 2018-2019
Czas realizacji: 6 miesiecy
Powierzchnia zabudowy: 1874 m²