Na przełomie lat 2014 i 2015 braliśmy udział w realizacji nowego obiektu hali produkcyjnej znajdującej się tylko 20 km od siedziby naszej spółki, w mieście Krnov. Budowę hali produkcyjnej wraz z przygotowaniem podłoża pod suwnicę pomostową zrealizowano dla Inwestora – spółki BAŠISTA s.r.o. zajmującej się produkcją w dziedzinie inżynierii mechanicznej.

Nasza spółka FEMONT OPAVA s.r.o. brała udział w kompletnej realizacji budowli w stanie surowym zamkniętym, poczynając od wybudowania szkieletu stalowego hali i poszycia dachu i ścian wykonanego z płyt warstwowych, aż po wypełnienia otworów elewacyjnych oraz kompletne prace blacharskie i ślusarskie.

Szkielet stalowy hali w tym przypadku opracowano od strony technicznej o wymiarach 22,6 x 32 m i wewnętrznej wysokości w świetle 6 m, a od strony konstrukcyjnej zaprojektowano w naszym systemie firmowym VEDE, w postaci lekkiej konstrukcji kratowej, z torem suwnicowym o nośności 3 t.

Byliśmy zaszczyceni możliwością udziału w tym projekcie w pobliżu siedziby naszej spółki, a niniejszym pragniemy złożyć podziękowania Inwestorowi przedsięwzięcia za doskonałą współpracę.

Inwestor: BAŠISTA s.r.o.
Rok realizacji: 2014-2015
Czas realizacji: 2 miesiace
Powierzchnia zabudowy: 723 m²