Na początku 2017 roku nasza firma brała udział w budowie nowego obiektu handlowo-produkcyjnego spółki NIVEKO s.r.o. w mieście Uherský Brod.

Realizacja naszej części dostawy polegała na kompletnym wykonaniu budowli w stanie zamkniętym obiektu produkcyjnego SO 01 o całkowitych wymiarach 63,45 x 32,24 m, który opracowano w wykonaniu ramowym o wolnej dyspozycji wnętrz, oraz na budowie obiektu zaplecza szatni i magazynu SO 02, który opracowano w całej powierzchni jako dwukondygnacyjny, o wymiarach 48,6 x 8,64 m. Obiekt produkcyjny SO 01 dostarczono wraz z torem suwnicowym przeznaczonym do suwnicy pomostowej o nośności 5000 kg + 5000 kg. Nasza dostawa obejmowała także ocieplone poszycia układanego dachu, poszycia ścian z płyt warstwowych, kompletne aluminiowe wypełnienia otworów, bramy, kasetonowe elementy konstrukcyjne elewacji obiektu SO 02, i inne elementy i konstrukcje blacharskie i ślusarskie.

Czy interesuje Państwa bardziej sama budowa nowej siedziby ich spółki? Zapraszamy do obejrzenia ich nowego filmu promocyjnego, który zawiera również pokaz realizacji dzieła przez naszą spółkę FEMONT OPAVA s.r.o.

Film znajduje się tu: https://www.youtube.com/watch?v=Pjx35UitBiQ

 

Niniejszym pragniemy złożyć podziękowania spółce NIVEKO za zaufanie okazane podczas realizacji powyższego projektu.

Inwestor: NIVEKO s.r.o.
Rok realizacji: 2017
Czas realizacji: 5,5 miesiace
Powierzchnia zabudowy: 2464 m²