Jako pierwszą część nowego zaplecza dla marki samochodowej KIA z siedzibą w miejscowości Robousy koło miasta Jičín, na przełomie lat 2015 i 2016 rozpoczęliśmy budowę salonu samochodowego, w stanie surowym zamkniętym, dla Inwestora AUTOGALERIE V.I.T.V.A.R. s.r.o.

Obiekt o całkowitej powierzchni zabudowy 455 m2 zaprojektowano kompletnie w naszym systemie firmowym VEDE w postaci lekkiej konstrukcji kratowej.

Kiedy w niespełna dwa lata później Inwestor podjął decyzję o rozbudowie, wtedy nasz system konstrukcyjny VEDE okazał się maksymalnie odpowiedni do takiego zadania, wobec czego w 2017 roku zrealizowaliśmy – w postaci podłużnej przybudówki do salonu – budowę nowych pomieszczeń serwisowych o całkowitej powierzchni zabudowy 415 m2.

Zakres naszej realizacji i dostawy dzieła obejmował, oprócz produkcji, dostawy i montażu szkieletu stalowego obu hali, również kompletne poszycie dachu i ścian od dostawcy Kingspan a.s., wypełnienia otworów (okien, bram sekcyjnych, drzwi oraz przeszklonych wystaw w elewacji) oraz komplet prac blacharskich i ślusarskich.

Niniejszym dziękujemy Inwestorowi zamiaru za zaufanie okazane naszej spółce.

Inwestor: AUTOGALERIE V.I.T.V.A.R. s.r.o.
Rok realizacji: 2015/2016/2017
Czas realizacji: I. etap 7 miesiecy; II. etap 5 miesiecy
Powierzchnia zabudowy: 870 m²